Translate

Gönül Erleri Bloğunda Ara

4 Ekim 2015 Pazar

İstanbul'daki Liseli Gençlerle Yıllık (2015-16) Program..!‏

Liseliyim; Dinliyorum, Anlıyorum, Kavrıyorum..!
İNANÇ~FİKİR~SANAT ATÖLYESİ
Satır içi resim 1
Yukarıdaki mavi renkli yazıda bir yere tıklayıp
(facebook grubumuza üye değilseniz açılmaz, önce üye olun)
indirip, doldurup, linfiksanat@hotmail.com  mail adresimize dönderiniz.
Ya da bu mailine, başvuru yapmak istiyorum yazıp, başvuru formunu isteyiniz...
Satır içi resim 2
      Liseli gençlerin katılabileceği, 2 haftada bir, pazar günleri 13.00 - 15.00 da düzenlenecek söyleşi programları (bir hafta kızlarla, bir hafta erkeklerle 12’şer program) ve şubat tatilinde birer haftalık Tatil~Eğitim Kampı ile Mayıs 2016 ya kadar devam edecek İNANÇ ~ FİKİR ~ SANAT ATÖLYESİ Programlarımızın başvuruları linfiksanat@hotmail.com mail adresine mail yoluyla yapılacaktır.
     Başvurular 5 Ekim’de başlayıp, 6 Kasım’a kadar devam edecektir. Başvuruları kabul edilecek liseli gençlerin kayıtları; 8 Kasım Pazar günü düzenlenecek; Açılış, Kayıt ve Bilgilendirme Programında yapılacaktır.
Satır içi resim 2

 ŞUBAT TATİLİNE KADAR İŞLENECEK KONULAR
   * 15 Kasım Pazar Kızlara & 22 Kasım Pazar Erkeklere * Sunucu Şuheda Derya Terzi /
30 Dak. RUH YAPISI İMANLI BİR GENÇLİK / 30 dak. Fikir Önderlerinden Öğreneceklerimiz (Allah (cc.) 'nun Razı Olduğu Gençler, Ashabı Kehf, Mağara Arkadaşları) / 30 Dak. Fikir, Dava ve Aksiyon Öncülerini Tanımak (M. Akif Ersoy * Bir Kur'an Şairi, Sevdalı Şiirler, Zulmü Alkışlayamam ve Çanakkale Şehitlerine)
   * 29 Kasım Pazar Kızlara & 6 Aralık Pazar Erkeklere * Sunucu Afife Bulut /
30 Dak. TÖVBEYLE ARINAN, İFFET VE HAYAYI KUŞANAN, İRADE SAHİBİ BİR GENÇLİK / 30 Dak. Fikir Önderlerinden Öğreneceklerimiz (Hayatın Her Anında ve Her Alanda En Güzel Örnek, Peygamberimiz s.a.v./ 30 Dak. Fikir, Dava ve Aksiyon Öncülerini Tanımak (Necip Fazıl Kısakürek * Fikir ve Çile Şairi, Sevdalı Şiirler, Sakarya Türküsü, Destan, Utansın)
   * 13 Aralık Pazar Kızlara & 20 Aralık Pazar Erkeklere * Sunucu Abdullah Özdemircan / 30 Dak. GAYRETLİ ve ÇALIŞKAN BİR GENÇLİK 30 Dk. Fikir Önderlerinden Öğreneceklerimiz (Zarifçe Bir Hayat, Sevdalı Şiirler, Daralan Vakitler, Yıldızlar Üstlerinde * Cahit Zarifoğlu) / 30 Dak. Fikir, Dava ve Aksiyon Öncülerini  Tanımak * Diriliş Mefkuresinin Piri Sezai Karakoç * Sevdalı Şiirler, Sürgün Ülkeden Başkentler Başkentine
   * 27 Aralık Pazar Kızlara & 3 Ocak Pazar Erkeklere * Sunucu Nail Erden /
30 Dak. HASSASİYET ve SORUMLULUK SAHİBİ BİR GENÇLİK / 30 Dak. Fikir Önderlerinden Öğreneceklerimiz * İslamın İlk Öncüleri (Genç Sahabeler) / 30 Dak. Fikir, Dava ve Aksiyon     Öncülerini Tanımak * Gül Yetiştiren Bir Düşünce Adamı (Rasim Özdenören)
   * 10 Ocak Pazar Kızlara & 17 Ocak Pazar Erkeklere * Sunucu AbdulMevla Sezer /
30 Dak. BİR MİSYONU OLDUĞUNUN BİLİNCİNDE OLAN BİR GENÇLİK / 30 Dak. İslamın İlk Öncüleri (Gençliğe Örnek, Musab Bin Umeyr) / 30 Dak. Fikir, Dava ve Aksiyon Öncülerini Tanımak * Sevdalı Şiirler - Sana, Bana, Vatanıma, Ülkemin İnsanlarına Dair * Birazdan Gün Doğacak * Bulmak - (Erdem Beyazıt)
  ~ Her programın son yarım saatinde de ikramlar ve gençler arasında hasbihal olacak...
Satır içi resim 1
Gönül Erleri Mail Grubu Gençlik Komisyonu, 2015-16 Etkinliklerini Planlıyor...
Gönül Erleri Mail Grubu Gençlik Komisyonu,
2015-16 Etkinliklerini Planlıyor...
Satır içi resim 3
2014-15 döneminde İstanbul'daki Liseli Gençler ile
yıl boyunca devam eden etkinliklerimizden birkaç fotoğraf...
Satır içi resim 4
Satır içi resim 5

Not: Katılım başvurusu yapacak gençler, ekteki Word formatındaki Başvuru Formunu, indirip, doldurup, doldurulmuş şekliyle kaydedip, linfiksanat@hotmail.com mail adresimize gönderin...
Yorum Gönder

Bakara Sûresi 240. ve 242. Ayet'i Kerimelerinin Mealleri ve Tefsirleri

Bakara Sûresi'nin 240, 241 ve 242. Ayet'i Kerimelerinin Mealleri ve Tefsirleri Bakara Suresi 240. Ayet-i Kerimenin Meali...

Gönül Erleri Blogu'na Üye Olabilirsiniz...

Gönül Erleri Blogumuza Email Abonesi Olmak İster misiniz?